Podoba Ci się szablon bloga?

sobota, 13 lutego 2010

Metamorfozy itd.

Ten blog zaczął iść w stronę darmówek, ale wiele jest stron na ten temat. Postanowiłam więc robić metamorfozy, oceny i czasami nowości. Zgłaszać się do tego można pod tą notą.

czwartek, 4 lutego 2010

Sklep Nowiutki i konkurs!!!!

Jest nowy sklep walentynkowy. Nie daję scena, bo po co jak jest w starplazie :/

KONKURS

Możesz wygrać 5 sd albo prezent za 5 sd!!! Wystarczy, że zaprosisz do odwiedzania mojego bloga minimum 10 osób i napiszą, że ich zaprosiłaś/eś. Jeśli dużo osób się zgłosi, to wygra osoba, która zaprosi najwięcej osób.


1.........................


2.........................


3.........................


START!!!

środa, 3 lutego 2010

Sukienka ANTM

Jest nowa sukienka ANTM
Próbujcie z proxy:
217.37.234.33 port 80
195.69.160.14 port 8080
62.190.148.25 port 8080
88.208.200.115 port 80
91.186.16.23 port 80
82.68.24.148 Port: 2301
82.17.181.100 Port: 8080

W Holandii odbywał się konkurs na Miss Stardoll 2009

Wczoraj ogłoszono wyniki :)

Zwyciężczynią została 14-letnia diertje. GRATULACJE! W nagrodę otrzymała ona:
- 150€ do wykorzystania na Gift Card
- 1 rok SuperStar i 500 stardolarów
- czerwony dywan do apartamentu, wisiorek z koroną i statuetkę ze złotym bucikiem
- plakat ze swoją MeDoll

Drugie miejsce zajęła Kamn10, która otrzymała SuperStar na pół roku i 250 stardolarów, a trzecie Qwenduy która otrzymała SuperStar na 1 miesiąc i 150 stardolarów.

Stardoll rozdał również wyróżnienia po 100 stardolarów. Otrzymały je:
Amberdolls, IkIkjij, meike--, Speedy_love, -Robby-, suusievis, choco-sunny

Źródło online-stardoll by HarajukuGirlPL

czwartek, 28 stycznia 2010

????

Co to ma być?

Sponsorowane lalki?
Jeszcze jedno. Poprzednio pisałam o darmowej sukience. Okazało się, że aby ją mieć trzeba wyczyścić całą historię przeglądarki.

środa, 27 stycznia 2010

Fryzury i sukienka ANTM

Nowe fryzury, które ukazywały nam się jako dla ss już są! Niestety nasze obawy się potwierdziły. Są dla ss. :(












SUKIENKA

ANTM

1.Zmieniamy proxy na 217.37.234.33 port:80
2. Wchodzimy na www.stardoll.com/en/cinema/?id=124
3. Logujemy się.
4. Oglądamy film. Uwaga: do końca!
5. Gotowe ;)


wtorek, 26 stycznia 2010

pierwsza darmówka ;)

Wystarczy się zalogować na stardoll (bez zmieniania proxy) i gotowe! Po kliknięciu w napis idź tam przenosi cię na stronę twiller.

poniedziałek, 25 stycznia 2010

Witam

Witam wszystkich gości bloga.
Na początek zapraszam do głosowania w ankiecie. Dla ścisłości szablon to prościej wygląd bloga. ;)
Ten blog jest stworzony po to, by informować stardollowiczów o darmówkach i nowościach.
Jak na pierwszy raz to tyle. Proszę bardzo o komentarze.

P.S. Nagłówek w całości stworzony przeze mnie. :P