sobota, 13 lutego 2010
Metamorfozy itd.
Ten blog zaczął iść w stronę darmówek, ale wiele jest stron na ten temat. Postanowiłam więc robić metamorfozy, oceny i czasami nowości. Zgłaszać się do tego można pod tą notą.
czwartek, 4 lutego 2010
Sklep Nowiutki i konkurs!!!!
Jest nowy sklep walentynkowy. Nie daję scena, bo po co jak jest w starplazie :/
KONKURS
Możesz wygrać 5 sd albo prezent za 5 sd!!! Wystarczy, że zaprosisz do odwiedzania mojego bloga minimum 10 osób i napiszą, że ich zaprosiłaś/eś. Jeśli dużo osób się zgłosi, to wygra osoba, która zaprosi najwięcej osób.
1.........................
2.........................
3.........................
START!!!
KONKURS
Możesz wygrać 5 sd albo prezent za 5 sd!!! Wystarczy, że zaprosisz do odwiedzania mojego bloga minimum 10 osób i napiszą, że ich zaprosiłaś/eś. Jeśli dużo osób się zgłosi, to wygra osoba, która zaprosi najwięcej osób.
1.........................
2.........................
3.........................
START!!!
środa, 3 lutego 2010
Sukienka ANTM
Jest nowa sukienka ANTM
Próbujcie z proxy:
217.37.234.33 port 80
195.69.160.14 port 8080
62.190.148.25 port 8080
88.208.200.115 port 80
91.186.16.23 port 80
82.68.24.148 Port: 2301
82.17.181.100 Port: 8080
Próbujcie z proxy:
217.37.234.33 port 80
195.69.160.14 port 8080
62.190.148.25 port 8080
88.208.200.115 port 80
91.186.16.23 port 80
82.68.24.148 Port: 2301
82.17.181.100 Port: 8080
W Holandii odbywał się konkurs na Miss Stardoll 2009
Wczoraj ogłoszono wyniki :)Zwyciężczynią została 14-letnia diertje. GRATULACJE! W nagrodę otrzymała ona:
- 150€ do wykorzystania na Gift Card
- 1 rok SuperStar i 500 stardolarów
- czerwony dywan do apartamentu, wisiorek z koroną i statuetkę ze złotym bucikiem
- plakat ze swoją MeDoll
Drugie miejsce zajęła Kamn10, która otrzymała SuperStar na pół roku i 250 stardolarów, a trzecie Qwenduy która otrzymała SuperStar na 1 miesiąc i 150 stardolarów.
Stardoll rozdał również wyróżnienia po 100 stardolarów. Otrzymały je:
Amberdolls, IkIkjij, meike--, Speedy_love, -Robby-, suusievis, choco-sunny
Źródło online-stardoll by HarajukuGirlPL
czwartek, 28 stycznia 2010
????
środa, 27 stycznia 2010
Fryzury i sukienka ANTM
Nowe fryzury, które ukazywały nam się jako dla ss już są! Niestety nasze obawy się potwierdziły. Są dla ss. :(

SUKIENKA
2. Wchodzimy na www.stardoll.com/en/cinema/?id=124
3. Logujemy się.
4. Oglądamy film. Uwaga: do końca!
5. Gotowe ;)

SUKIENKA
ANTM
1.Zmieniamy proxy na 217.37.234.33 port:802. Wchodzimy na www.stardoll.com/en/cinema/?id=124
3. Logujemy się.
4. Oglądamy film. Uwaga: do końca!
5. Gotowe ;)
wtorek, 26 stycznia 2010
pierwsza darmówka ;)
Wystarczy się zalogować na stardoll (bez zmieniania proxy) i gotowe! Po kliknięciu w napis idź tam przenosi cię na stronę twiller.
poniedziałek, 25 stycznia 2010
Witam
Witam wszystkich gości bloga.
Na początek zapraszam do głosowania w ankiecie. Dla ścisłości szablon to prościej wygląd bloga. ;)
Ten blog jest stworzony po to, by informować stardollowiczów o darmówkach i nowościach.
Jak na pierwszy raz to tyle. Proszę bardzo o komentarze.
P.S. Nagłówek w całości stworzony przeze mnie. :P
Na początek zapraszam do głosowania w ankiecie. Dla ścisłości szablon to prościej wygląd bloga. ;)
Ten blog jest stworzony po to, by informować stardollowiczów o darmówkach i nowościach.
Jak na pierwszy raz to tyle. Proszę bardzo o komentarze.
P.S. Nagłówek w całości stworzony przeze mnie. :P
Subskrybuj:
Posty (Atom)

