Podoba Ci się szablon bloga?

środa, 3 lutego 2010

W Holandii odbywał się konkurs na Miss Stardoll 2009

Wczoraj ogłoszono wyniki :)

Zwyciężczynią została 14-letnia diertje. GRATULACJE! W nagrodę otrzymała ona:
- 150€ do wykorzystania na Gift Card
- 1 rok SuperStar i 500 stardolarów
- czerwony dywan do apartamentu, wisiorek z koroną i statuetkę ze złotym bucikiem
- plakat ze swoją MeDoll

Drugie miejsce zajęła Kamn10, która otrzymała SuperStar na pół roku i 250 stardolarów, a trzecie Qwenduy która otrzymała SuperStar na 1 miesiąc i 150 stardolarów.

Stardoll rozdał również wyróżnienia po 100 stardolarów. Otrzymały je:
Amberdolls, IkIkjij, meike--, Speedy_love, -Robby-, suusievis, choco-sunny

Źródło online-stardoll by HarajukuGirlPL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz