skip to main
|
skip to sidebar
Podoba Ci się szablon bloga?
czwartek, 28 stycznia 2010
????
Co to ma być?
Sponsorowane lalki?
Jeszcze jedno. Poprzednio pisałam o darmowej sukience. Okazało się, że aby ją mieć trzeba wyczyścić całą historię przeglądarki.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Mój profil
Visit my Stardoll Suite
Visit my Stardoll Suite
Obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2010
(8)
►
lutego
(4)
▼
stycznia
(4)
????
Fryzury i sukienka ANTM
pierwsza darmówka ;)
Witam
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz