Podoba Ci się szablon bloga?

sobota, 13 lutego 2010

Metamorfozy itd.

Ten blog zaczął iść w stronę darmówek, ale wiele jest stron na ten temat. Postanowiłam więc robić metamorfozy, oceny i czasami nowości. Zgłaszać się do tego można pod tą notą.

czwartek, 4 lutego 2010

Sklep Nowiutki i konkurs!!!!

Jest nowy sklep walentynkowy. Nie daję scena, bo po co jak jest w starplazie :/

KONKURS

Możesz wygrać 5 sd albo prezent za 5 sd!!! Wystarczy, że zaprosisz do odwiedzania mojego bloga minimum 10 osób i napiszą, że ich zaprosiłaś/eś. Jeśli dużo osób się zgłosi, to wygra osoba, która zaprosi najwięcej osób.


1.........................


2.........................


3.........................


START!!!

środa, 3 lutego 2010

Sukienka ANTM

Jest nowa sukienka ANTM
Próbujcie z proxy:
217.37.234.33 port 80
195.69.160.14 port 8080
62.190.148.25 port 8080
88.208.200.115 port 80
91.186.16.23 port 80
82.68.24.148 Port: 2301
82.17.181.100 Port: 8080

W Holandii odbywał się konkurs na Miss Stardoll 2009

Wczoraj ogłoszono wyniki :)

Zwyciężczynią została 14-letnia diertje. GRATULACJE! W nagrodę otrzymała ona:
- 150€ do wykorzystania na Gift Card
- 1 rok SuperStar i 500 stardolarów
- czerwony dywan do apartamentu, wisiorek z koroną i statuetkę ze złotym bucikiem
- plakat ze swoją MeDoll

Drugie miejsce zajęła Kamn10, która otrzymała SuperStar na pół roku i 250 stardolarów, a trzecie Qwenduy która otrzymała SuperStar na 1 miesiąc i 150 stardolarów.

Stardoll rozdał również wyróżnienia po 100 stardolarów. Otrzymały je:
Amberdolls, IkIkjij, meike--, Speedy_love, -Robby-, suusievis, choco-sunny

Źródło online-stardoll by HarajukuGirlPL