skip to main
|
skip to sidebar
Podoba Ci się szablon bloga?
sobota, 13 lutego 2010
Metamorfozy itd.
Ten blog zaczął iść w stronę darmówek, ale wiele jest stron na ten temat. Postanowiłam więc robić metamorfozy, oceny i czasami nowości. Zgłaszać się do tego można pod tą notą.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Mój profil
Visit my Stardoll Suite
Visit my Stardoll Suite
Obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2010
(8)
▼
lutego
(4)
Metamorfozy itd.
Sklep Nowiutki i konkurs!!!!
Sukienka ANTM
W Holandii odbywał się konkurs na Miss Stardoll 2...
►
stycznia
(4)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz