Podoba Ci się szablon bloga?

czwartek, 4 lutego 2010

Sklep Nowiutki i konkurs!!!!

Jest nowy sklep walentynkowy. Nie daję scena, bo po co jak jest w starplazie :/

KONKURS

Możesz wygrać 5 sd albo prezent za 5 sd!!! Wystarczy, że zaprosisz do odwiedzania mojego bloga minimum 10 osób i napiszą, że ich zaprosiłaś/eś. Jeśli dużo osób się zgłosi, to wygra osoba, która zaprosi najwięcej osób.


1.........................


2.........................


3.........................


START!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz