Jest nowy sklep walentynkowy. Nie daję scena, bo po co jak jest w starplazie :/
KONKURS
Możesz wygrać 5 sd albo prezent za 5 sd!!! Wystarczy, że zaprosisz do odwiedzania mojego bloga minimum 10 osób i napiszą, że ich zaprosiłaś/eś. Jeśli dużo osób się zgłosi, to wygra osoba, która zaprosi najwięcej osób.
1.........................
2.........................
3.........................
START!!!
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz