Podoba Ci się szablon bloga?

czwartek, 28 stycznia 2010

????

Co to ma być?

Sponsorowane lalki?
Jeszcze jedno. Poprzednio pisałam o darmowej sukience. Okazało się, że aby ją mieć trzeba wyczyścić całą historię przeglądarki.

środa, 27 stycznia 2010

Fryzury i sukienka ANTM

Nowe fryzury, które ukazywały nam się jako dla ss już są! Niestety nasze obawy się potwierdziły. Są dla ss. :(












SUKIENKA

ANTM

1.Zmieniamy proxy na 217.37.234.33 port:80
2. Wchodzimy na www.stardoll.com/en/cinema/?id=124
3. Logujemy się.
4. Oglądamy film. Uwaga: do końca!
5. Gotowe ;)


wtorek, 26 stycznia 2010

pierwsza darmówka ;)

Wystarczy się zalogować na stardoll (bez zmieniania proxy) i gotowe! Po kliknięciu w napis idź tam przenosi cię na stronę twiller.

poniedziałek, 25 stycznia 2010

Witam

Witam wszystkich gości bloga.
Na początek zapraszam do głosowania w ankiecie. Dla ścisłości szablon to prościej wygląd bloga. ;)
Ten blog jest stworzony po to, by informować stardollowiczów o darmówkach i nowościach.
Jak na pierwszy raz to tyle. Proszę bardzo o komentarze.

P.S. Nagłówek w całości stworzony przeze mnie. :P