Witam wszystkich gości bloga.
Na początek zapraszam do głosowania w ankiecie. Dla ścisłości szablon to prościej wygląd bloga. ;)
Ten blog jest stworzony po to, by informować stardollowiczów o darmówkach i nowościach.
Jak na pierwszy raz to tyle. Proszę bardzo o komentarze.
P.S. Nagłówek w całości stworzony przeze mnie. :P
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz